Makarska - letnia stolica Chorwacji

 

Makarska to najpopularniejszy kurort chorwackiego wybrzeża, przepięknie położony u podnóża masywu Biokovo (z najwyższym szczytem Sveti Jure 1762 m), w naturalnym porcie zamykanym przez półwyspy św. Piotra i Osejava. Makarska jest sercem Riwiery Makarskiej, położona 60 km na południe od Splitu i 150 km „powyżej” Dubrovnika; posiada dwie nadmorskie promenady: "starą" znajdującą się w części portowej miasta z kawiarenkami i knajpkami (niedaleko rynku) oraz "nową" promenadą rozpościerająca się wzdłuż długiej żwirkowej plaży również z uroczymi konobami, barami i pizzeriami. Centrum Makarskiej to Kacicev trg, tarasowo zbudowany rynek, otoczony wąskimi uliczkami i uroczymi budynkami z okresu panowania Republiki Weneckiej.

Makarska jest najczęściej odwiedzaną miejscowością przez polskich turystów w Chorwacji, sezon trwa od końca kwietnia do początku października. Makarska to również doskonała miejscówka do „nocnego wypoczynku” - życie nocne w Makarskiej gaśnie z nastaniem poranka, zwłaszcza w klubie Deep, bajkowo ulokowanym się w grocie skalnej nad morzem. W ciągu dnia można posłuchać i potańczyć również na plaży Buba Beach.

W naszej ofercie last minute – wczasy w apartamentach i pokojach gościnnych bez wyżywienia, w willach, pensjonatach i hotelach z wyżywieniem HB lub BB (nie ma opcji All Inclusive), najbliższe obiekty z wyżywieniem All Inclusive Light znajdują się w pobliskiej Baśkiej Wodzie (np. pokoje w bungalowach). Będąc na wczasach w dowolnej willi, apartamencie czy hotelu będzie możliwość wykupienia u rezydenta wycieczek fakultatywnych.

Uwaga „techniczna”: w drugim kroku przeglądania oferty możliwość zmiany miejsca wyjazdu, wyżywienia, liczby uczestników, długości pobytu, terminu pobytu np. na czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości - np. o liczbę noclegów w hotelu (w niektórych ofertach pokazuje się liczba nocy całej imprezy autokarowej) - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Makarska Last Minute autokarem - zarezerwuj już teraz wspaniałe i tanie Wakacje w Chorwacji!

Makarska - wczasy dla aktywnych - parasailing, skoki bungee

--------------------------------------------------

Baska Voda/Baśka Woda jest piękna!

--------------------------------------------------