Wakacje w Czarnogórze

 

W naszej ofercie wakacji samolotem w Czarnogórze dominują wczasy w Budwie oraz nad Zatoką Kotorską w Igalo i Herceg Novi. To już drugi sezon, w którym oferujemy wyloty z Katowic do Tivatu w Czarnogorze. Wielbiciele All Inclusive będą musieli się zadowolić wyżywieniem HB i wspaniałymi widokami bez ograniczeń :-)

Jedynym obiektem z wyżywieniem All Inclusive (wersja Light) jest hotel M w Herceg Novi, pozostałymi nowościami jest nowy (2019) komfortowy hotel ARIA 4* w miejscowości Canj oraz wille Ama i Primafila w kurorcie Ulcinj (do tej pory wille były oferowane wyłącznie z dojazdem autokarem).

Będąc na wczasach w „Montenegro” nie sposób będzie nie skorzystać z wykupienia wycieczek fakultatywnych:
Dubrownik
Kanion rzeki Tara + Rafting
Albania: Szkodra i Kruja
Rejs statkiem po Zatoce Kotorskiej
Monastyr Ostrog i Jezioro Szkoderskie
Montenegro Tour: Sveti Stefan,  Budwa, Cetinje, Njegusi, Kotor

Uwaga „techniczna”: w drugim kroku przeglądania oferty możliwość zmiany miejsca wyjazdu, wyżywienia, liczby uczestników, terminu pobytu np. na czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości - zapytanie o kalkulację oferty last minute itp. - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Czarnogóra Last Minute samolotem - zarezerwuj już teraz wspaniałe Wakacje w Czarnogórze!


Dokumenty podróży:
- na wyjazd do Czarnogóry (jak i pozostałych krajów bałkańskich) wystarczy dowód osobisty. Bez ważnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

Obowiązująca waluta
:
euro