Chorwacja jest najpiękniejsza :-)

 

Wakacje w Chorwacji to doskonały sposób spędzenia wczasów nad Adriatykiem. Cudowne, niekoniecznie piaszczyste plaże, fantastyczne widoki, urokliwe nadmorskie miasteczka… Proponujemy wczasy w najpiękniejszych miejscach Chorwacji:

Chorwacja - wczasy autokarem

- na Riwierze Makarskiej w takich perełkach jak Baśka Woda, Brela, Drvenik, Gradac, Igrane, Podgora, Tucepi i oczywiście w stolicy regionu i letniej stolicy Chorwacji - Makarskiej

- na wyspie Hvar: Stari Grad, Jelsa, Vrboska i Hvar

- na półwyspie Peljesac: Trpanj i Orebic, położony vis a vis wspaniałej Korculi

- na Istrii w Krnicy niedaleko Puli, na wyspie Krk w Omisalj oraz w Karlobagu i Trogirze

- wycieczki autokarowe ze zwiedzaniem najpiękniejszych zakątków Chorwacji i Bośni: Dubrownik, Jeziora Plitwickie, wodospady Krka, Bośnia z Mostarem, Medjugorje i wodospadami Kravica

- wczasy All Inclusive: Baśka Woda, Gradac, Hvar, Orebic, Trpanj, Karlobag i wiele innych miejsc

Wypoczywając będą Państwo mieli możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych

Propozycja dla odważnych - namawiamy do wynajęcia auta do samodzielnego zwiedzania przepięknych miasteczek nad Adriatykiem. „Hrvatska” nie należy do najtańszych kierunków wakacyjnych, inne kraje bałkańskie są atrakcyjniejsze cenowo, ale to właśnie Chorwacja jest najpiękniejsza.

 

Chorwacja - wczasy z dojazdem własnym i samolotem

W naszej ofercie wczasy autokarem, tanie wakacje z dojazdem własnym oraz last minute samolotem z Ostrawy. Chorwacja jest najpopularniejszym wakacyjnym kierunkiem na polskim rynku turystycznym z dojazdem autokarem. Zdecydowana większość naszych wakacyjnych propozycji to właśnie wczasy i wycieczki autokarem. Prosimy zwrócić uwagę, że w wielu ofertach nie ma możliwości uzyskania zniżek (lub zniżki są niewielkie) za rezygnację z dojazdu autokarem - wynika to z kalkulacji ceny wczasów dopasowujących liczbę miejsc w autokarze do liczby rezerwowanych miejsc w hotelach.

 

Bogata oferta wycieczek ze zwiedzaniem Chorwacji = Wczasy + zwiedzanie

Chorwacja Last Minute - zarezerwuj teraz wspaniałe wczasy lub wycieczkę w Chorwacji! - wrzesień to idealny miesiąc na aktywny wypoczynek!

WAKACJE 2020 - oferta już niedługo w sprzedaży!

 

Uwaga „techniczna”: w drugim kroku przeglądania oferty możliwość zmiany miejsca wyjazdu, wyżywienia, liczby uczestników, długości pobytu, terminu pobytu np. na czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości - np. o liczbę noclegów w hotelu (w wielu ofertach pokazuje się liczba nocy całej imprezy autokarowej) - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Makarska - wczasy dla aktywnych - parasailing, skoki bungee

--------------------------------------------------

 

Baska Voda - wczasy dla każdego!

--------------------------------------------------

 

Wspaniały Gradać - hotele Laguna i Labineca - najlepsze last minute

--------------------------------------------------