Hotel Rex 3* - Lido di Jeselo

Wczasy we Włoszech 2020

 

W naszej ofercie wakacji we Włoszech zdecydowanie dominują wczasy autokarem na Riwierze Adriatyckiej oraz wczasy samolotem na Sycylii i Sardynii. W sezonie 2018 roku Włochy uplasowały się na 7 miejscu wśród najpopularniejszych wakacyjnych kierunków na polskim rynku turystycznym.

Riwiera Adriatycka to najpopularniejszy wśród polskich turystów region we Włoszech. „Największa europejska plaża” położona jest na północno-wschodniej części Półwyspu Apenińskiego, obejmuje rozciągający się na prawie 240 km pas piaszczystych plaż i jedne z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Europie. Riwiera jest umownym terminem obejmującym wybrzeże trzech regionów Italii: Wenecja Euganejska, Friuli - Wenecja Julijska i Emilia – Romagna. Najsłynniejsze wakacyjne miejscowości to Lido di Jesolo, Rimini i Bibione, zdecydowanie bardziej kameralne to Caorle, San Mauro Mare, Bellaria Igea Marina, Cesenatico, Catolica.

Będąc na wczasach na Riwierze nie sposób będzie nie skorzystać z wykupienia wycieczek fakultatywnych:
Wenecja - najpopularniejsze miasto świata
Florencja – stolica Toskanii
San Marino - najstarsza republika świata
Padwa i Werona
Delfinarium w Rimini
Akwarium w Cattolica

Wyjazdy autokarów z Katowic i z kilkudziesięciu miast Polski, last minute samolotem z Katowic i Warszawy.

Uwaga „techniczna”: w drugim kroku przeglądania oferty możliwość zmiany miejsca wyjazdu, wyżywienia, liczby uczestników, długości pobytu, terminu pobytu np. na czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości - np. o liczbę noclegów w hotelu (w niektórych ofertach pokazuje się liczba nocy całej imprezy autokarowej) - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Włochy wczasy Last Minute - zarezerwuj już teraz wspaniałe Wakacje we Włoszech 2020!