Wczasy na wyspie Hvar


Chorwacja jest przepiękna, natomiast wyspa Hvar należy do tych najpiękniejszych zakątków „Hrvatskiej”. Rozciąga się wzdłuż wybrzeża Riwiery Makarskiej (na wysokości pomiędzy Podgorą a Gradacem), leży poniżej wyspy Brač, powyżej Korčuli i półwyspu Peljesač. Krajobraz Lawendowej wyspy został wpisany na listę UNESCO. Najbardziej oddalone od siebie miejscowości Hvar (stolica wyspy) i Sučuraj dzieli dystans prawie 80 km, urozmaicone wybrzeże liczy ponad 270 km długości. Na wyspę dopływamy promem ze Splitu do Starego Gradu, czas podróży to 2 godziny.

Proponujemy wczasy w najpopularniejszych kurortach wyspy:
Stari Grad - nasz ulubiony hotel Arkada (HB), Lavanda (All Inclusive Light), apartamety Trim i Helios (bez wyżywienia)
Hvar - hotel Sirena z All Inclusive Soft
Jelsa - hotel Adriatiq Resort Fontana (HB lub All Inclusive Light) i hotel Hvar (HB lub All Inclusive)
Vrboska - hotel po całkowitym remoncie Senses Resort 4* z All Inclusive
Wyjazdy autokaru z Katowic, do większości obiektów zapewniamy wyjazdy również z kilkudziesięciu miast Polski. W każdym obiekcie można wykupić oferty last minute z dojazdem własnym, ponadto oferujemy wczasy samolotem z Ostrawy (wybrane hotele).

Uwaga „techniczna”: w drugim kroku przeglądania oferty możliwość zmiany miejsca wyjazdu, wyżywienia, liczby uczestników, długości pobytu, terminu pobytu np. na czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości - np. o liczbę noclegów w hotelu (w niektórych ofertach pokazuje się liczba nocy całej imprezy autokarowej) - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Chorwacja autokarem Last Minute - zarezerwuj już teraz wspaniałe Wakacje na wyspie Hvar!