Najpiękniejsza "cząstka" Chorwacji

 

Każdy zakątek Chorwacji jest piękny, natomiast Riwiera Makarska jest najprawdopodobniej jej najpiękniejszym rejonem. Riwiera zawdzięcza swoją nazwę największej miejscowości regionu, czyli Makarskiej; rozpościera się na długości ok. 58 km w środkowej Dalmacji, pomiędzy majestatycznym masywem Biokovo a turkusowym Adriatykiem.

Pierwszą miejscowością od północy jest przecudna Brela, następnie Baška Voda, Promajna, Krvavica, Bratuš, Bast, Makarska, Tučepi, Podgora, Drašnice, Igrane, Živogošće, Drvenik, Zaostrog, Podaca, Brist i Gradac (Riwiera „kończy” się ok. 2 km poniżej Gradaca). W naszej ofercie kilkadziesiąt willi, hoteli i ośrodków wczasowych z wyżywieniem HB, All Inclusive lub proponujemy wczasy bez wyżywienia w apartamentach i pensjonatach. Wyjazdy autokaru z Katowic, do wybranych obiektów zapewniamy wyjazdy również z kilkudziesięciu miast Polski. W każdym obiekcie można wykupić oferty last minute z dojazdem własnym, do wybranych hoteli oferujemy wczasy samolotem z Ostrawy.

Uwaga „techniczna”: w drugim kroku przeglądania oferty możliwość zmiany miejsca wyjazdu, wyżywienia, liczby uczestników, długości pobytu, terminu pobytu np. na czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości - np. o liczbę noclegów w hotelu (w niektórych ofertach pokazuje się liczba nocy całej imprezy autokarowej) - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Chorwacja Last Minute - zarezerwuj już teraz wspaniałe Wakacje na Riwierze Makarskiej!