Wakacje w Turcji Ultra All Inclusive

 

Opcja Ultra jest rozszerzoną formą All Inclusive np. o markowe, importowane alkohole, korzystanie z restauracji z obsługą kelnerską, świeżo wyciskany sok pomarańczowy, napoje w pokojowym barku, napoje w dyskotece, sporty wodne na plaży. Świadczenia Ultra All Inclusive mogą się różnić w poszczególnych hotelach; co obejmuje Ultra All Inclusive jest podane w opisie konkretnego hotelu.

Turcja All Inclusive - absolutny hit lata 2019, po raz pierwszy od wielu sezonów to właśnie Turcja będzie krajem najchętniej odwiedzanym przez polskich turystów. Statystyki pokazują, że ponad połowa wszystkich imprez - wczasów all inclusive w najwyższym standardzie (4 i 5 ) sprzedawana jest właśnie do Turcji.
Jeżeli Turcja to tylko wakacje All Inclusive 4 lub 5* :-)


Dominacja „Türkiye” zaczęła się j
uż w sezonie 2018 – Antalya (Riwiera Turecka ogółem) okazała się najpopularniejszą destynacją na polskim rynku turystycznym, natomiast Bodrum zanotował największy wzrost rezerwacji - 144 % w stosunku do lata 2017. Turcja jest również liderem w sprzedaży wycieczek na majówkę 2019 - prawie 25% wszystkich rezerwacji na weekend majowy samolotem.

Oferujemy wczasy na Riwierze Tureckiej (380 tys. Polaków w sezonie 2018) w następujących kurortach rozprzestrzeniających na 215 km wybrzeża, począwszy od zachodu: Kemer, Goynuk, Beldibi, Antalya, Kundu, Belek, Boğazkent, Colakli, Side, Manavgat, Sorgun, Kizilağaç, Kizilot, Okurcalar, Incekum, Avsallar, Türkler, Konakli, Alanya, Mahmutlar.

Będąc na wczasach w dowolnym hotelu będzie możliwość wykupienia u rezydenta wycieczek fakultatywnych, szczegóły w konkretnej ofercie hotelu.

Uwaga „techniczna”: w drugim kroku przeglądania oferty możliwość zmiany miejsca wylotu, wyżywienia, liczby uczestników, długości pobytu, terminu pobytu np. na czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub zapytania o kalkulację pobytu - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Turcja Last Minute - zarezerwuj już teraz wspaniałe Wczasy Ultra All Inclusive w Turcji!